Marzena sikora

lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, wydział stomatologii. Ukończyłam również studia podyplomowe z
zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Pracując jako lekarz stomatolog, którego ulubioną dziedziną jest stomatologia estetyczna, często wykorzystuję zabiegi medycyny estetycznej, aby osiągnąć u pacjenta jak najlepszy efekt w harmonii twarzy. I tak dziedzina, która miała być tylko dopełnieniem mojej pracy z pacjentem „zębowym”, stała się moją kolejną pasją. Aby wykonywać zabiegi fachowo, z wiedzą o technikach i preparatach, stale podnoszę swoje umiejetności uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach.

co nas wyróżnia?

profesjonalizm

Każdy zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. To pewność, ze usługa jest wykonywana z odpowiednią starannością, precyzją i  bezpieczeństwem.

indywidualne podejście

Profesjonalne doradztwo lekarza, który pomoże Ci zrozumieć Twój problem i wytłumaczy, który zabieg i dlaczego jest dla Ciebie najlepszy.

wiedza

Nieustannie podnosimy swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach, które pozwalają nam być na bieżąco z najnowszymi wytycznymi i metodami leczenia.

doświadczenie

Działamy już od kilku lat i mamy grono zadowolonych klientów.

jakość

Używamy jedynie najwyższej jakości materiałów, co umożliwia nam uzyskiwanie przewidywalnych i trwałych efektów leczenia.

miejsce

Przyjazny gabinet i atmosfera, które pomogą Ci się zrelaksować i poczuć komfortowo.